image description

Наукова діяльність

Фундаментальні та прикладні дослідження

ЛАБОРАТОРІЯ НАУКОВОГО МАРКЕТИНГУ, ПРОВАЙДИНГУ ІННОВАЦІЙ, ПАТЕНТНО-ЛІЦЕНЗІЙНОЇ РОБОТИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯЗавідувач відділу:
УНКОВСЬКА Ольга Миколаївна, кандидат с.-г. наук,
тел. (057) 707-20-01
E-mail:inform@vet.kharkov.ua

Напрями наукових досліджень:

Області експертизи: маркетинг, комерціалізація, патентування, видавнича діяльність, інформаційно-аналітична діяльність.НАУКОВА БІБЛІОТЕКАВ.о. завідувача:
ВОВК Дмитро Володимирович, (057) 707-20-23
E-mail:bibl@vet.kharkov.ua

Наукова бібліотека – один із провідних інформаційних підрозділів у системі Української академії аграрних наук, виконуючий функцію науково-інформаційного забезпечення наукових досліджень у галузі ветеринарної медицини.

Колекція наукової бібліотеки ННЦ «ІЕКВМ» унікальна по своїй повноті й універсальна за змістом вітчизняних і іноземних видань (з XVIII по XXI ст.) з проблем ветеринарної медицини, сільського господарства та суміжних галузей на 25 мовах світу, обсяг якої сьогодні перевищує 170 тис. одиниць зберігання.

Інформація надається у вигляді вітчизняних і іноземних книг, журналів, газет, збірників наукових праць, CD-ROM, а також шляхом доступу до баз даних, як зовнішніх, так і власної генерації.

Напрями наукових досліджень:Наукова бібліотека ННЦ «ІЕКВМ» здійснює:

Області експертизи: бібліотекознавство, бібліографознавство, документознавство та інформаційна діяльність; історія науки і техніки України.